Organizatorzy 9 edycji „Westivalu Sztuka architektury – Wygrać Szczecin” wraz z salonem ELEMENTS zapraszają na wydarzenie dwuczęściowe:

 

Cześć I – WYKŁAD, pt.:

„Nowe trendy w projektowaniu sfery publicznej. Jak design zmienia miasta i ich infrastrukturę”,

który odbędzie się w Miasteczku Westivalowym przy Trasie Zamkowej vis a vis  Filharmonii – Pawilon Forum 21.11.2015r. o godz. 12:00.

IDEA:

Szczecin jako miasto z największym w Polsce potencjałem rozwoju sfery publicznej skłania do refleksji nad tą dziedziną projektowania. Wykład prowadzony przez ambasadora marki ELEMENTS Katarzynę Rzehak, pokaże przyczyny wzrostu znaczenia tej sfery w projektowaniu, uświadomi, co dziś design może zmienić w mieście, jak podnieść komfort życia w nim i bezpieczeństwo, jak kształtować zachowania mieszkańców. Wykład jest także okazją do zaprezentowania unikalnej koncepcji salonów ELEMENTS, przedstawienia ich specyfiki i wybranych produktów, w których design ma decydujące znaczenie.

 

 

Część II- SEMINARIUM, pt.:

„Design, moda, komfort, luksus. Jak historia i najnowsze trendy wpływają na koncepcje w projektowaniu  łazienek na świecie i w Polsce”

dla architektów, projektantów i specjalistów z branży łazienkowej.

data: 20.11.2015 godz. 10:00

miejsce: BIMs PLUS Warzymice  200, Przecław

Przygotowane przez salon ELEMENTS Łazienka/Ogrzewanie/Energia – seminarium prowadzone przez eksperta designu Katarzynę Rzehak.

IDEA:

Cztery sesje: dwie dopołudniowe i dwie popołudniowe pokażą szeroki kontekst designu, od jego historii do współczesności. Będziemy dyskutować o zjawisku ikony designu i o tym, dlaczego projektowanie przemysłowe stało się fenomenem XX wieku i jak rozwija się w wieku XXI. Przegląd najnowszych trendów łazienkowych na świecie i w Polsce pozwoli nam poznać najnowsze zjawiska w projektowaniu dla tej branży, ale także osadzić je na konkretnych przykładach najciekawszych realizacji łazienkowych na świecie i w Polsce. Przedyskutujemy także koncepcję sprzedaży salonu ELEMENTS w kontekście współczesnego service design – czyli nowoczesnego projektowania usług, gdzie punktem wyjścia staje się user experience.

 

Wydarzenie zapewnia:

elements-logo-negativ_HOCHFORMAT-PL

BIMs PLUS Warzymice 200, Przecław