Spacery z Przemkiem Głową

 

IMG_5858-2

Zwyczajne miejsca i niezwykłe opowieści o nich. Jak co roku Przemek Głowa zabierze Was w miejsca, które może już znacie, może byliście w nich już dziesiątki razy… ale na pewno nie znacie TYCH historii o nich.

Spacer 1 – Manhattan Muzycznie – modernistycznie

Rozpoczęcie spaceru przed siedzibą SARP – ul. Mariacka 10 a dalej perełki centrum i Niebuszewa: Filharmonia, Hotel Park, Dom Marynarza, Nowe osiedla Grabowa: Przy parku i Pionierów, Niecka Niebuszewska, Manhattan, ulicami Emilii Plater i Słowackiego przez Park i Ogród Dendrologiczny do Techno Parku.

Spacer 2 – Mostowo Zdrojowa Morenowa

Rozpoczęcie spaceru przed siedzibą SARP – ul. Mariacka 10, przejazd Szybkim Tramwajem na ul. Turkusową przejście   Czarnym szlakiem do Jeziora Szmaragdowego a dalej Hotel Panorama, Modernistyczne osiedle willowe przy ulicy Sieradzkiej, zkończenie trasy przy pętli  autobusowej w Podjuchach.

Spacer – 3 Trybuny Turzyna Torowiska

Rozpoczęcie spaceru przy Biurowcach na ul. Piastów, następnie nowy budynek Nanotechnologi ZUT, obiekty Handlowe Turzynu, Stadion Kordeckiego, Stadion na ul. Twardowskiego oraz Park Noakowskiego powrót ulicą Jagiellońską.

Przewidywany czas trwania każdego ze spacerów to 3,5 godziny. 
Przewidujemy także, że jak to zwykle w przypadku Przemka Głowy bywa… podawany czas może ulec wydłużeniu 😉